Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
Hockey: Girls JV Game vs Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan (Away) 1:00 pm
Hockey: Girls JV Game vs Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan (Away) @ Bloomington Ice Garden
Feb 2 @ 1:00 pm – 1:00 pm
Type: conference Opponent: Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan
Hockey: Girls Varsity Game vs Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan (Away) 3:00 pm
Hockey: Girls Varsity Game vs Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan (Away) @ Bloomington Ice Garden
Feb 2 @ 3:00 pm – 3:00 pm
Type: conference Opponent: Bl Jefferson (co-op w/KHS), Chaska-Chan
3
4
5
6
7
Wrestling: Varsity Game vs Osseo, Chaska-Chan (Away) 7:00 pm
Wrestling: Varsity Game vs Osseo, Chaska-Chan (Away) @ Osseo High School
Feb 7 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: nonconference Opponent: Osseo, Chaska-Chan
8
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away)
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away) @ TBA
Feb 8 all-day
Type: nonconference Opponent: TBD, Chaska-Chan Comments: Section 2AA Quarterfinals
9
Wrestling: JV Invitational vs Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Chaska-Chan, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer (Away) 10:30 am
Wrestling: JV Invitational vs Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Chaska-Chan, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer (Away) @ Dassel-Cokato High School
Feb 9 @ 10:30 am – 5:30 pm
Type: nonconference Opponent: Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Chaska-Chan, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer
Wrestling: JV Invitational vs Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer, Chaska-Chan (Away) 10:30 am
Wrestling: JV Invitational vs Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer, Chaska-Chan (Away) @ Dassel-Cokato High School
Feb 9 @ 10:30 am – 5:30 pm
Type: nonconference Opponent: Dassel-Cokato vs. Albany, Annandale Schools, Becker, Delano, Glencoe-Silver Lake, Holdingford, Hutchinson, Litchfield, Mound Westonka, New London-Spicer, New Prague, Norwood Young America, Rockford Area, Sauk Centre, Shakopee, Waconia, Watertown-Mayer, Chaska-Chan
10
11
12
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away)
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away) @ Braemar Ice Arena
Feb 12 all-day
Type: nonconference Opponent: TBD, Chaska-Chan Comments: Section 2AA Semifinals
13
14
15
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away)
Hockey: Girls Varsity Sections vs TBD, Chaska-Chan (Away) @ Braemar Ice Arena
Feb 15 all-day
Type: nonconference Opponent: TBD, Chaska-Chan Comments: Section 2AA Finals
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28