Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
3
4
Soccer: Boys 9A Game vs Burnsville (Home) 5:00 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Burnsville (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 4 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Burnsville
Soccer: Boys B Game vs Burnsville (Home) 5:00 pm
Soccer: Boys B Game vs Burnsville (Home)
Sep 4 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Burnsville
Soccer: Boys JV Game vs Burnsville (Home) 5:00 pm
Soccer: Boys JV Game vs Burnsville (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 4 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Burnsville
Soccer: Boys Varsity Game vs Burnsville (Home) 5:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Burnsville (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 4 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Burnsville
5
Football: 9A Game vs Bloomington Kennedy (Cancelled) 4:30 pm
Football: 9A Game vs Bloomington Kennedy (Cancelled) @ Bloomington Kennedy High School
Sep 5 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Kennedy Comments:
Soccer: Boys Varsity Game vs Richfield (Away) 7:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Richfield (Away) @ Richfield High School
Sep 5 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: conference Opponent: Richfield
6
Cross Country: Boys JV Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) 4:00 pm
Cross Country: Boys JV Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) @ Gale Woods-Minnetrista
Sep 6 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South
Cross Country: Girls JV Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) 4:00 pm
Cross Country: Girls JV Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) @ Gale Woods-Minnetrista
Sep 6 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) 4:00 pm
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) @ Gale Woods-Minnetrista
Sep 6 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hopkins, Elk River, Edina, Southwest, Buffalo, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South
Football: 9A Game vs Park Center (Away) 4:30 pm
Football: 9A Game vs Park Center (Away) @ Park Center High School
Sep 6 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Park Center
Football: JV Game vs Bloomington Kennedy (Home) 4:30 pm
Football: JV Game vs Bloomington Kennedy (Home) @ Chaska High School
Sep 6 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Kennedy
Soccer: Boys JV Game vs St. Louis Park (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys JV Game vs St. Louis Park (Away) @ Louisiana Oaks Park
Sep 6 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: St. Louis Park
Soccer: Boys Varsity Game vs St. Louis Park (Away) 5:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs St. Louis Park (Away) @ St. Louis Park High School
Sep 6 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: conference Opponent: St. Louis Park
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Hopkins, Elk River, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) 5:50 pm
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Hopkins, Elk River, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South (Away) @ Gale Woods-Minnetrista
Sep 6 @ 5:50 pm – 5:50 pm
Type: nonconference Opponent: Hopkins, Elk River, Southwest, Buffalo, Eastview, Anoka, Marshall, Eden Prairie, Chaska, Coon Rapids, Minnetonka, Chanhassen, Armstrong/Cooper, Prior Lake, Lakeville South
7
Soccer: Boys 9A Game vs St. Louis Park (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs St. Louis Park (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 7 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: St. Louis Park
Soccer: Boys B Game vs St. Louis Park (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs St. Louis Park (Away) @ Louisiana Oaks Park
Sep 7 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: St. Louis Park
Football: Varsity Game vs Bloomington Kennedy (Home) 7:00 pm
Football: Varsity Game vs Bloomington Kennedy (Home) @ Chaska High School
Sep 7 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Kennedy
8
Soccer: Boys 9A Game vs Waconia (Away) 11:00 am
Soccer: Boys 9A Game vs Waconia (Away) @ Waconia High School
Sep 8 @ 11:00 am – 12:15 pm
Type: nonconference Opponent: Waconia
Soccer: Boys JV Game vs Waconia (Away) 11:00 am
Soccer: Boys JV Game vs Waconia (Away) @ Waconia High School
Sep 8 @ 11:00 am – 12:15 pm
Type: nonconference Opponent: Waconia
Soccer: Boys Varsity Game vs Waconia (Away) 11:00 am
Soccer: Boys Varsity Game vs Waconia (Away) @ Waconia-Bayview Elementary School
Sep 8 @ 11:00 am – 12:30 pm
Type: nonconference Opponent: Waconia
9
10
Football: 9B Game vs Hastings (Away) 4:30 pm
Football: 9B Game vs Hastings (Away) @ Hastings High School
Sep 10 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Hastings
11
12
13
Cross Country: Boys JV Invitational vs Hutchinson (Away) 4:00 pm
Cross Country: Boys JV Invitational vs Hutchinson (Away) @ Hutchinson-Lake Marion
Sep 13 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hutchinson
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Hutchinson (Away) 4:00 pm
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Hutchinson (Away) @ Hutchinson-Lake Marion
Sep 13 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hutchinson
Cross Country: Girls JV Invitational vs Hutchinson (Away) 4:00 pm
Cross Country: Girls JV Invitational vs Hutchinson (Away) @ Hutchinson-Lake Marion
Sep 13 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hutchinson
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Hutchinson (Away) 4:00 pm
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Hutchinson (Away) @ Hutchinson-Lake Marion
Sep 13 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Hutchinson
Football: 9A Game vs Chanhassen (Away) 4:30 pm
Football: 9A Game vs Chanhassen (Away) @ Chanhassen High School
Sep 13 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Chanhassen
Football: B Game vs Chanhassen (Home) 4:30 pm
Football: B Game vs Chanhassen (Home) @ Chaska High School
Sep 13 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Chanhassen
Soccer: Boys JV Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys JV Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 13 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Benilde – St. Margaret`s
Soccer: Boys Varsity Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) 7:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 13 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: conference Opponent: Benilde – St. Margaret`s
14
Soccer: Boys 9A Game vs Benilde – St. Margaret`s (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Benilde – St. Margaret`s (Away) @ Benilde-St. Margaret's School
Sep 14 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Benilde – St. Margaret`s
Soccer: Boys B Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs Benilde – St. Margaret`s (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 14 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Benilde – St. Margaret`s
Football: Varsity Game vs Chanhassen (Home) 7:00 pm
Football: Varsity Game vs Chanhassen (Home) @ Chaska High School
Sep 14 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: nonconference Opponent: Chanhassen
15
Soccer: Boys Varsity Game vs Prior Lake (Away) 1:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Prior Lake (Away) @ Prior Lake H.S.
Sep 15 @ 1:00 pm – 3:00 pm
Type: nonconference Opponent: Prior Lake
Soccer: Boys B Game vs Prior Lake (Away) 3:00 pm
Soccer: Boys B Game vs Prior Lake (Away) @ Prior Lake H.S.
Sep 15 @ 3:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Prior Lake
Soccer: Boys JV Game vs Prior Lake (Away) 3:00 pm
Soccer: Boys JV Game vs Prior Lake (Away) @ Prior Lake H.S.
Sep 15 @ 3:00 pm – 5:00 pm
Type: nonconference Opponent: Prior Lake
16
17
Football: 9B Game vs Chanhassen (Home) 4:30 pm
Football: 9B Game vs Chanhassen (Home) @ Chaska High School
Sep 17 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Chanhassen
Soccer: Boys 9A Game vs Robbinsdale Cooper (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Robbinsdale Cooper (Away) @ New Hope Learning Center
Sep 17 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Robbinsdale Cooper
Soccer: Boys B Game vs Robbinsdale Cooper (Cancelled) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs Robbinsdale Cooper (Cancelled) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 17 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Robbinsdale Cooper Comments:
Soccer: Boys JV Game vs Robbinsdale Cooper (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys JV Game vs Robbinsdale Cooper (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 17 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Robbinsdale Cooper
Soccer: Boys Varsity Game vs Robbinsdale Cooper (Home) 5:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Robbinsdale Cooper (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 17 @ 5:00 pm – 5:00 pm
Type: conference Opponent: Robbinsdale Cooper
19
20
Soccer: Boys JV Game vs Richfield (Cancelled) 4:00 pm
Soccer: Boys JV Game vs Richfield (Cancelled) @ Lyndale Field
Sep 20 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: conference Opponent: Richfield Comments:
Football: 9A Game vs Academy of Holy Angels (Cancelled) 4:30 pm
Football: 9A Game vs Academy of Holy Angels (Cancelled) @ Chaska High School
Sep 20 @ 4:30 pm – 6:30 pm
Type: nonconference Opponent: Academy of Holy Angels Comments:
Football: B Game vs Orono (Postponed) 4:30 pm
Football: B Game vs Orono (Postponed) @ Orono High School
Sep 20 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Orono Comments:
Soccer: Boys Varsity Game vs Richfield Rescheduled to 10-02-18 7:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Richfield Rescheduled to 10-02-18 @ Richfield High School
Sep 20 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: conference Opponent: Richfield Comments:
21
Soccer: Boys 9A Game vs Richfield (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Richfield (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 21 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Richfield
Soccer: Boys B Game vs Richfield (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs Richfield (Away) @ Richfield High School
Sep 21 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Richfield
Football: Varsity Game vs Orono (Away) 7:00 pm
Football: Varsity Game vs Orono (Away) @ Orono High School
Sep 21 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: nonconference Opponent: Orono
22
23
24
Soccer: Boys 9A Game vs Bloomington Kennedy (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Bloomington Kennedy (Home)
Sep 24 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Bloomington Kennedy
Soccer: Boys B Game vs Bloomington Kennedy (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs Bloomington Kennedy (Away) @ Bloomington Kennedy High School
Sep 24 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Bloomington Kennedy
Football: 9B Game vs Shakopee (Away) 5:30 pm
Football: 9B Game vs Shakopee (Away) @ Shakopee High School
Sep 24 @ 5:30 pm – 5:30 pm
Type: nonconference Opponent: Shakopee
25
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde-St. Margaret’s, Blake, Bloomington Kennedy, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace, Washington Technology Magnet (Away) 4:25 pm
Cross Country: Boys Varsity Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde-St. Margaret’s, Blake, Bloomington Kennedy, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace, Washington Technology Magnet (Away) @ Hyland Greens
Sep 25 @ 4:25 pm – 4:25 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde-St. Margaret’s, Blake, Bloomington Kennedy, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry,[...]
Soccer: Boys JV Game vs Bloomington Kennedy (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys JV Game vs Bloomington Kennedy (Away) @ Bloomington Kennedy High School
Sep 25 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Bloomington Kennedy
Soccer: Boys Varsity Game vs Bloomington Kennedy (Away) 4:45 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Bloomington Kennedy (Away) @ Bloomington Kennedy High School
Sep 25 @ 4:45 pm – 4:45 pm
Type: conference Opponent: Bloomington Kennedy
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace, Washington Technology Magnet (Away) 4:50 pm
Cross Country: Girls Varsity Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace, Washington Technology Magnet (Away) @ Hyland Greens
Sep 25 @ 4:50 pm – 4:50 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical[...]
Cross Country: Boys JV Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Saint Thomas Academy, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace (Away) 5:15 pm
Cross Country: Boys JV Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Saint Thomas Academy, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace (Away) @ Hyland Greens
Sep 25 @ 5:15 pm – 5:15 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy,[...]
Cross Country: Girls JV Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace (Away) 5:45 pm
Cross Country: Girls JV Invitational vs Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical Academy, Owatonna, Patrick Henry, Richfield, Rochester Century, Shakopee, St. Louis Park, St. Paul Academy and Summit, St. Paul Humboldt, Totino-Grace (Away) @ Hyland Greens
Sep 25 @ 5:45 pm – 5:45 pm
Type: nonconference Opponent: Bloomington Jefferson, Academy of Holy Angels, Belle Plaine, Benilde – St. Margaret`s, Blake, Bloomington Kennedy, Breck, Burnsville, Chanhassen, Chaska, Cretin-Derham Hall, DeLaSalle, Eastview, Edina, Fridley, Heritage Christian Academy, Minnehaha Academy, Nova Classical[...]
26
27
Football: 9A Game vs Apple Valley (Away) 4:00 pm
Football: 9A Game vs Apple Valley (Away) @ Apple Valley High School
Sep 27 @ 4:00 pm – 4:00 pm
Type: nonconference Opponent: Apple Valley
Football: B Game vs Apple Valley (Home) 4:30 pm
Football: B Game vs Apple Valley (Home) @ Chaska High School
Sep 27 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: nonconference Opponent: Apple Valley
Soccer: Boys JV Game vs Chanhassen (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys JV Game vs Chanhassen (Home) @ Chaska Middle School East, Chaska Middle School West
Sep 27 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Chanhassen
Soccer: Boys Varsity Game vs Chanhassen (Home) 7:00 pm
Soccer: Boys Varsity Game vs Chanhassen (Home) @ Chaska Middle School West, Chaska Middle School West
Sep 27 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: conference Opponent: Chanhassen
28
Soccer: Boys 9A Game vs Chanhassen (Away) 4:30 pm
Soccer: Boys 9A Game vs Chanhassen (Away) @ Bandimere Park
Sep 28 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Chanhassen
Soccer: Boys B Game vs Chanhassen (Home) 4:30 pm
Soccer: Boys B Game vs Chanhassen (Home)
Sep 28 @ 4:30 pm – 4:30 pm
Type: conference Opponent: Chanhassen
Football: Varsity Game vs Apple Valley (Home) 7:00 pm
Football: Varsity Game vs Apple Valley (Home) @ Chaska High School
Sep 28 @ 7:00 pm – 7:00 pm
Type: nonconference Opponent: Apple Valley
29
30